860 400 €
4505 €/m²
Property 56126 photo 1
Property 56126 photo 2
Property 56126 photo 3
Property 56126 photo 4
Property 56126 photo 5
Property 56126 photo 6
Property 56126 photo 7
Property 56126 photo 8

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 3900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 191 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i bazen, parking, baštu.

Za prodaju
900 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 32799
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
860 400 € 4504 €/m²
  • Kod objekta 56126
  • Kvadratura 191 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
776 500 € 4822 €/m²
  • Kod objekta 22797
  • Kvadratura 161 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 43809
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
720 000 € 4645 €/m²
  • Kod objekta 43717
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
750 000 € 3260 €/m²
  • Kod objekta 44818
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
770 000 € 4502 €/m²
  • Kod objekta 52034
  • Kvadratura 171 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
720 000 € 3529 €/m²
  • Kod objekta 56948
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 2580 €/m²
  • Kod objekta 47535
  • Kvadratura 310 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter