980 000 €
326 €/m²
Property 35962 photo 1
Property 35962 photo 2
Property 35962 photo 3
Property 35962 photo 4
Property 35962 photo 5
Property 35962 photo 6

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,4
  • Udaljeno od mora: 30 m
  • Udaljenost od grada: 18 km
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3000 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 1200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
800 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 46523
  • Kvadratura 26134 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
1 000 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 49157
  • Kvadratura 29981 m²
  • Udaljenost od mora 1240 m
Za prodaju
1 280 000 € 1 000 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 52388
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
853 000 € 813 €/m²
  • Kod objekta 64552
  • Kvadratura 1048 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
950 000 € 700 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 40503
  • Kvadratura 180000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
853 000 € 1032 €/m²
  • Kod objekta 64551
  • Kvadratura 826 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
1 136 000 € 533 €/m²
  • Kod objekta 32760
  • Kvadratura 2130 m²
  • Udaljenost od mora 70 m
Za prodaju
1 096 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 51472
  • Kvadratura 12735 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
900 000 € 750 €/m²
  • Kod objekta 38771
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 32623
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter