853 000 €
23 €/m²
Property 63290 photo 1
Property 63290 photo 2
Property 63290 photo 3
Property 63290 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 36000 kv.m. na Kritu. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
740 000 € 694 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 30124
  • Kvadratura 10500 m²
  • Udaljenost od mora 15 m
Za prodaju
1 200 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 12485
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
1 136 000 € 533 €/m²
  • Kod objekta 32760
  • Kvadratura 2130 m²
  • Udaljenost od mora 70 m
Za prodaju
800 000 € 800 €/m²
  • Kod objekta 38750
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
1 000 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 48645
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 15 m
Za prodaju
1 000 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 28806
  • Kvadratura 23000 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
900 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 47192
  • Kvadratura 28045 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 070 000 € 152 €/m²
  • Kod objekta 38960
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
800 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 63744
  • Kvadratura 13439 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 000 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 34287
  • Kvadratura 89000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m

Prijava za Newsletter