505 000 €
1683 €/m²
Property 12794 photo 1
Property 12794 photo 2
Property 12794 photo 3
Property 12794 photo 4
Property 12794 photo 5
Property 12794 photo 6
Property 12794 photo 7
Property 12794 photo 8
Property 12794 photo 9
Property 12794 photo 10
Property 12794 photo 11

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 5
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 950 m
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju5-sprata kuća od 300 kv.m na Atici. u podrumu se sastoji od ostava. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. na drugom sprat se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, parking, baštu, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
510 000 € 2833 €/m²
  • Kod objekta 42005
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
410 000 € 3153 €/m²
  • Kod objekta 29321
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 2272 €/m²
  • Kod objekta 60133
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
600 000 € 2173 €/m²
  • Kod objekta 23036
  • Kvadratura 276 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
580 000 € 2748 €/m²
  • Kod objekta 49250
  • Kvadratura 211 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
575 000 € 3125 €/m²
  • Kod objekta 65051
  • Kvadratura 184 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
700 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 7497
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
660 000 € 6947 €/m²
  • Kod objekta 27967
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
475 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 13121
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
420 000 € 4200 €/m²
  • Kod objekta 23169
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter