Prodaja - Kuća 130 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Maratonas
410 000 €
3154 €/m²
Property 29321 photo 1
Property 29321 photo 2
Property 29321 photo 3
Property 29321 photo 4
Property 29321 photo 5
Property 29321 photo 6
Property 29321 photo 7
Property 29321 photo 8
Property 29321 photo 9

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 130 kv.m na Atici. kuća 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
580 000 € 2577 €/m²
  • Kod objekta 48778
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
420 000 € 1721 €/m²
  • Kod objekta 30319
  • Kvadratura 244 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
380 000 € 4871 €/m²
  • Kod objekta 64787
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
580 000 € 3866 €/m²
  • Kod objekta 37582
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 11008
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
360 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 24057
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
420 000 € 2545 €/m²
  • Kod objekta 19544
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
520 000 € 1890 €/m²
  • Kod objekta 41223
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
575 000 € 3125 €/m²
  • Kod objekta 65051
  • Kvadratura 184 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter