Prodaja - Zemljište 404 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini Vatan
75 000 €
185 €/m²
Property 62866 photo 1
Property 62866 photo 2
Property 62866 photo 3
Property 62866 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 404 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 320 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
70 000 € 175 €/m²
  • Kod objekta 63376
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
65 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 25701
  • Kvadratura 875 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
85 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 58015
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
90 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 59798
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
70 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 33689
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
65 000 € 162 €/m²
  • Kod objekta 57173
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
100 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 65646
  • Kvadratura 4010 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
65 000 € 264 €/m²
  • Kod objekta 38337
  • Kvadratura 246 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
75 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 39884
  • Kvadratura 1900 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter