65 000 €
10 €/m²
Property 44968 photo 1
Property 44968 photo 2
Property 44968 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 850 m
  • Udaljenost od aerodroma: 110 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6500 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
60 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 58016
  • Kvadratura 3500 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
60 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 42846
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
70 000 € 164 €/m²
  • Kod objekta 49298
  • Kvadratura 425 m²
  • Udaljenost od mora 35000 m
Za prodaju
90 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 43246
  • Kvadratura 8484 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
85 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 52907
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
90 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 59798
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
65 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 53300
  • Kvadratura 1187 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
75 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 60194
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
70 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 33689
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter