Prodaja - Zemljište 400 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Paralia Kalliteja
100 000 €
250 €/m²
Property 65697 photo 1
Property 65697 photo 2
Property 65697 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 400 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 320 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.

Za prodaju
120 000 € 100 000 €
  • Kod objekta 3742
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
130 000 € 147 €/m²
  • Kod objekta 62490
  • Kvadratura 880 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
85 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 58015
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
130 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 57190
  • Kvadratura 6375 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
97 000 € 242 €/m²
  • Kod objekta 51914
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
120 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 36387
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
120 000 € 480 €/m²
  • Kod objekta 41225
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter