90 000 €
22 €/m²
Property 35639 photo 1
Property 35639 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4000 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 150 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
75 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 52867
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
90 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 41081
  • Kvadratura 838 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
120 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 32072
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
100 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 65697
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
75 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 62866
  • Kvadratura 404 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
75 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 30614
  • Kvadratura 870 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
110 000 € 146 €/m²
  • Kod objekta 54577
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
75 000 € 127 €/m²
  • Kod objekta 46769
  • Kvadratura 586 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
90 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 35639
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter