70 000 €
175 €/m²
Property 63376 photo 1
Property 63376 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 400 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 320 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
75 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 52588
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
62 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 63431
  • Kvadratura 580 m²
  • Udaljenost od mora 4100 m
Za prodaju
60 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 60563
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
70 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 56292
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
70 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 39087
  • Kvadratura 280 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
80 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 60042
  • Kvadratura 1260 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
75 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 60194
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
67 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 57394
  • Kvadratura 1894 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
65 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 44968
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 850 m

Prijava za Newsletter