265 000 €
2409 €/m²
Property 11509 photo 1
Property 11509 photo 2
Property 11509 photo 3

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2015
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 250 m

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 110 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, kamin, parking, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
365 000 € 2607 €/m²
  • Kod objekta 61796
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
350 000 € 1635 €/m²
  • Kod objekta 4739
  • Kvadratura 214 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
300 000 € 2307 €/m²
  • Kod objekta 35506
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 31084
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
220 000 € 2444 €/m²
  • Kod objekta 14102
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 1233 €/m²
  • Kod objekta 23753
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
380 000 € 1979 €/m²
  • Kod objekta 32747
  • Kvadratura 192 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter