300 000 €
2308 €/m²
Property 35506 photo 1
Property 35506 photo 2
Property 35506 photo 3
Property 35506 photo 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 144 km

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 130 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
360 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 24057
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
370 000 € 1233 €/m²
  • Kod objekta 23753
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
300 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 31084
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
380 000 € 1979 €/m²
  • Kod objekta 32747
  • Kvadratura 192 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 2647 €/m²
  • Kod objekta 65054
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
380 000 € 1583 €/m²
  • Kod objekta 62375
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
425 000 € 3171 €/m²
  • Kod objekta 65282
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter