350 000 €
1636 €/m²
Property 4739 photo 1
Property 4739 photo 2
Property 4739 photo 3
Property 4739 photo 4
Property 4739 photo 5
Property 4739 photo 6
Property 4739 photo 7
Property 4739 photo 8
Property 4739 photo 9
Property 4739 photo 10
Property 4739 photo 11
Property 4739 photo 12
Property 4739 photo 13
Property 4739 photo 14
Property 4739 photo 15
Property 4739 photo 16

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2005
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 55 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Garaža

Opis

Na prodaju4-sprata kuća od 214 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, kamin, parking, travnjak, garaža, grejanje.

Samostojeća kuća se nalazi u oblasti Keratea.

Za prodaju
420 000 € 1647 €/m²
  • Kod objekta 60759
  • Kvadratura 255 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
450 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 21704
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
380 000 € 2533 €/m²
  • Kod objekta 37262
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 31084
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
520 000 € 4333 €/m²
  • Kod objekta 6744
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 1562 €/m²
  • Kod objekta 26121
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
505 000 € 1683 €/m²
  • Kod objekta 12794
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
370 000 € 1233 €/m²
  • Kod objekta 23753
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
480 000 € 4800 €/m²
  • Kod objekta 26096
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter