220 000 €
2444 €/m²
Property 14102 photo 1
Property 14102 photo 2
Property 14102 photo 3
Property 14102 photo 4
Property 14102 photo 5
Property 14102 photo 6
Property 14102 photo 7
Property 14102 photo 8

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1974
  • Godina renoviranja: 2010
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 41 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 90 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od ostava. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, parking, baštu, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
260 000 € 942 €/m²
  • Kod objekta 45234
  • Kvadratura 276 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
200 000 € 2105 €/m²
  • Kod objekta 53076
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 1304 €/m²
  • Kod objekta 26714
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
320 000 € 2461 €/m²
  • Kod objekta 63481
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
225 000 € 703 €/m²
  • Kod objekta 13112
  • Kvadratura 320 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
205 000 € 2928 €/m²
  • Kod objekta 14343
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
265 000 € 2409 €/m²
  • Kod objekta 11509
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 1543 €/m²
  • Kod objekta 31772
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
195 000 € 2294 €/m²
  • Kod objekta 56231
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter