365 000 €
2607 €/m²
Property 61796 photo 1
Property 61796 photo 2
Property 61796 photo 3
Property 61796 photo 4
Property 61796 photo 5
Property 61796 photo 6
Property 61796 photo 7
Property 61796 photo 8
Property 61796 photo 9
Property 61796 photo 10
Property 61796 photo 11
Property 61796 photo 12
Property 61796 photo 13
Property 61796 photo 14
Property 61796 photo 15
Property 61796 photo 16
Property 61796 photo 17
Property 61796 photo 18
Property 61796 photo 19
Property 61796 photo 20
Property 61796 photo 21
Property 61796 photo 22
Property 61796 photo 23
Property 61796 photo 24
Property 61796 photo 25
Property 61796 photo 26
Property 61796 photo 27
Property 61796 photo 28
Property 61796 photo 29

Detalji

  • Godina izgradnje: 2009
  • Godina renoviranja: 2021
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 9880 m
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 140 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, WC. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, ostava. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na šumu.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
450 000 € 2571 €/m²
  • Kod objekta 43860
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
370 000 € 3978 €/m²
  • Kod objekta 18058
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 8118
  • Kvadratura 360 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
360 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 24057
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
360 000 € 2647 €/m²
  • Kod objekta 65054
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
425 000 € 3171 €/m²
  • Kod objekta 65282
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
400 000 € 2631 €/m²
  • Kod objekta 22432
  • Kvadratura 152 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
450 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 21704
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
310 000 € 3563 €/m²
  • Kod objekta 65187
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
400 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 23302
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter