Prodaja - Zemljište 590 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
200 000 €
338 €/m²
Property 10607 photo 1
Property 10607 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 590 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 470 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
270 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 19902
  • Kvadratura 7497 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
278 000 € 450 €/m²
  • Kod objekta 51753
  • Kvadratura 617 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
200 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 28737
  • Kvadratura 2556 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
190 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 37806
  • Kvadratura 6599 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
220 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 7951
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
200 000 € 231 €/m²
  • Kod objekta 49970
  • Kvadratura 864 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
200 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 32503
  • Kvadratura 10952 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
280 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 56380
  • Kvadratura 4800 m²
  • Udaljenost od mora 250 m

Prijava za Newsletter