Prodaja - Zemljište 6599 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Kolindros
190 000 €
28 €/m²
Property 37806 photo 1
Property 37806 photo 2
Property 37806 photo 3
Property 37806 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 6599 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 250 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
160 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 40100
  • Kvadratura 1586 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
175 000 € 273 €/m²
  • Kod objekta 63113
  • Kvadratura 640 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
230 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 59380
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
200 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 22529
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
160 000 € 304 €/m²
  • Kod objekta 6030
  • Kvadratura 525 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
180 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 6830
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
215 000 € 480 €/m²
  • Kod objekta 19710
  • Kvadratura 447 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
200 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 23632
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
250 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 10292
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m

Prijava za Newsletter