Prodaja - Zemljište 500 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
215 000 €
430 €/m²
Property 52610 photo 1
Property 52610 photo 2
Property 52610 photo 3
Property 52610 photo 4
Property 52610 photo 5
Property 52610 photo 6

Detalji

  • Broj soba: 2
  • Koeficijent izgradnje: 1,2
  • Bedrooms: 2
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju Zemljište od 500 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 410 kv.m.

Za prodaju
215 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 32012
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
200 000 € 198 €/m²
  • Kod objekta 54645
  • Kvadratura 1010 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
315 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 6633
  • Kvadratura 1428 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
250 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 33151
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
180 000 € 725 €/m²
  • Kod objekta 51549
  • Kvadratura 248 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
240 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 35484
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
180 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 6455
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter