Prodaja - Zemljište 4000 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
220 000 €
55 €/m²
Property 7951 photo 1
Property 7951 photo 2
  • Kod objekta 7951
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 4000 m²
  • Region Olimpska regija
  • Mesto Prefektura Pieria (Makedonija)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 47 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4000 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 150 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
220 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 56156
  • Kvadratura 5850 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
200 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 60981
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
300 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 49648
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
250 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 59705
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
220 000 € 505 €/m²
  • Kod objekta 30956
  • Kvadratura 435 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
180 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 64936
  • Kvadratura 16170 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
200 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 32503
  • Kvadratura 10952 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
200 000 € 380 €/m²
  • Kod objekta 6007
  • Kvadratura 525 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m

Prijava za Newsletter