Prodaja - Vila 116 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
2 060 000 €
17759 €/m²
Property 9671 photo 1
Property 9671 photo 2
Property 9671 photo 3
Property 9671 photo 4
Property 9671 photo 5
Property 9671 photo 6
Property 9671 photo 7
Property 9671 photo 8
Property 9671 photo 9
Property 9671 photo 10
Property 9671 photo 11
Property 9671 photo 12
Property 9671 photo 13
Property 9671 photo 14
Property 9671 photo 15
Property 9671 photo 16
Property 9671 photo 17
Property 9671 photo 18
Property 9671 photo 19
Property 9671 photo 20
Property 9671 photo 21
Property 9671 photo 22
Property 9671 photo 23
  • Kod objekta 9671
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 116 m²
  • Površina placa 184 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Broj soba: 3
  • Udaljenost od aerodroma: 52 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju vila od 116 kv.m u Limasol. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Lokacija

Video

Slične ponude

Za prodaju
2 500 000 € 3924 €/m²
  • Kod objekta 46022
  • Kvadratura 637 m²
  • Udaljenost od mora 5400 m
Za prodaju
2 000 000 € 8333 €/m²
  • Kod objekta 46078
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 850 000 € 2350 €/m²
  • Kod objekta 51522
  • Kvadratura 787 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 900 000 € 9666 €/m²
  • Kod objekta 22150
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
2 600 000 € 6046 €/m²
  • Kod objekta 43129
  • Kvadratura 430 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 300 000 € 5168 €/m²
  • Kod objekta 26896
  • Kvadratura 445 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 100 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 47671
  • Kvadratura 700 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 490 000 € 4527 €/m²
  • Kod objekta 31798
  • Kvadratura 550 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 000 000 € 14814 €/m²
  • Kod objekta 36963
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 650 000 € 10600 €/m²
  • Kod objekta 44806
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter