Prodaja - Zemljište 6500 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
200 000 €
30 €/m²
Property 9367 photo 1
Property 9367 photo 2
Property 9367 photo 3
Property 9367 photo 4
  • Kod objekta 9367
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 6500 m²
  • Region Olimpska regija
  • Mesto Prefektura Pieria (Makedonija)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od grada: 2,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 49 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6500 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: bunar, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 300 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.

Za prodaju
190 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 37806
  • Kvadratura 6599 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
170 000 € 497 €/m²
  • Kod objekta 52276
  • Kvadratura 342 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
200 000 € 198 €/m²
  • Kod objekta 54645
  • Kvadratura 1010 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
200 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 59215
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
200 000 € 338 €/m²
  • Kod objekta 10607
  • Kvadratura 590 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
280 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 56380
  • Kvadratura 4800 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
180 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 62136
  • Kvadratura 17000 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
200 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 3336
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
220 000 € 183 €/m²
  • Kod objekta 49299
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 35000 m

Prijava za Newsletter