Prodaja - Zemljište 17000 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Paralia Kalliteja
180 000 €
10 €/m²
Property 62136 photo 1
Property 62136 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 17000 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 500 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
180 000 € 725 €/m²
  • Kod objekta 51549
  • Kvadratura 248 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
160 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 50662
  • Kvadratura 6250 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
153 000 € 181 €/m²
  • Kod objekta 58308
  • Kvadratura 844 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
150 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 50404
  • Kvadratura 11850 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
200 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 3336
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
215 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 32012
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
220 000 € 183 €/m²
  • Kod objekta 49299
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 35000 m
Za prodaju
230 000 € 444 €/m²
  • Kod objekta 57174
  • Kvadratura 518 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
150 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 58328
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter