Prodaja - Vila 253 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
727 685 €
2876 €/m²
Property 9351 photo 1
Property 9351 photo 2
Property 9351 photo 3
Property 9351 photo 4
Property 9351 photo 5
  • Kod objekta 9351
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 253 m²
  • Površina placa 739 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 4500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 253 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, bazen, parking, baštu, travnjak, ostavu.

Za prodaju
1 000 000 € 4484 €/m²
  • Kod objekta 47459
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
750 000 € 3260 €/m²
  • Kod objekta 44818
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
635 000 € 2634 €/m²
  • Kod objekta 51912
  • Kvadratura 241 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 2096 €/m²
  • Kod objekta 46224
  • Kvadratura 310 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
750 000 € 3947 €/m²
  • Kod objekta 23745
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
740 000 € 3894 €/m²
  • Kod objekta 32813
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
600 000 € 2575 €/m²
  • Kod objekta 49185
  • Kvadratura 233 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
610 000 € 2652 €/m²
  • Kod objekta 26623
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
625 000 € 3720 €/m²
  • Kod objekta 45313
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
720 000 € 3444 €/m²
  • Kod objekta 42994
  • Kvadratura 209 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter