Prodaja - Vila 230 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
610 000 €
2652 €/m²
Property 26623 photo 1
Property 26623 photo 2
Property 26623 photo 3
Property 26623 photo 4
  • Kod objekta 26623
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 230 m²
  • Površina placa 650 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 230 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od 2 dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, parking, baštu, garaža, ostavu.

Za prodaju
585 000 € 2489 €/m²
  • Kod objekta 35677
  • Kvadratura 235 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
780 000 € 3545 €/m²
  • Kod objekta 41527
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
547 000 € 2452 €/m²
  • Kod objekta 42233
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
610 000 € 3315 €/m²
  • Kod objekta 39311
  • Kvadratura 184 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
750 000 € 3456 €/m²
  • Kod objekta 49394
  • Kvadratura 217 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
630 000 €
  • Kod objekta 35292
  • Kvadratura 0 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
530 000 € 2523 €/m²
  • Kod objekta 44808
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
720 000 € 3529 €/m²
  • Kod objekta 56948
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
788 200 € 2680 €/m²
  • Kod objekta 49747
  • Kvadratura 294 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
610 000 € 3279 €/m²
  • Kod objekta 42434
  • Kvadratura 186 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter