Prodaja - Vila 230 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
750 000 €
3261 €/m²
Property 44818 photo 1
Property 44818 photo 2
Property 44818 photo 3
Property 44818 photo 4
Property 44818 photo 5
Property 44818 photo 6
Property 44818 photo 7
Property 44818 photo 8
Property 44818 photo 9
Property 44818 photo 10
Property 44818 photo 11
Property 44818 photo 12
Property 44818 photo 13
  • Kod objekta 44818
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 230 m²
  • Površina placa 550 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 230 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, alarm, ostavu.

Za prodaju
900 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 44089
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 000 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 42080
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 2711 €/m²
  • Kod objekta 43242
  • Kvadratura 295 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
650 000 € 3939 €/m²
  • Kod objekta 49300
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
679 000 € 2301 €/m²
  • Kod objekta 32395
  • Kvadratura 295 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 100 000 € 3606 €/m²
  • Kod objekta 49381
  • Kvadratura 305 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
900 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 46175
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
610 000 € 3315 €/m²
  • Kod objekta 39311
  • Kvadratura 184 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
625 000 € 3472 €/m²
  • Kod objekta 52427
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter