Prodaja - Vila 190 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
740 000 €
3895 €/m²
Property 32813 photo 1
Property 32813 photo 2
Property 32813 photo 3
Property 32813 photo 4
Property 32813 photo 5
Property 32813 photo 6
Property 32813 photo 7
Property 32813 photo 8
  • Kod objekta 32813
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 190 m²
  • Površina placa 320 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 52 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 190 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, ostavu.

Za prodaju
800 000 € 4545 €/m²
  • Kod objekta 34005
  • Kvadratura 176 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
625 000 € 3472 €/m²
  • Kod objekta 52427
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 3914 €/m²
  • Kod objekta 51561
  • Kvadratura 281 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
979 200 €
  • Kod objekta 37211
  • Kvadratura 0 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
772 500 € 7287 €/m²
  • Kod objekta 44323
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 2575 €/m²
  • Kod objekta 49185
  • Kvadratura 233 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 000 000 € 4484 €/m²
  • Kod objekta 47459
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 3571 €/m²
  • Kod objekta 42432
  • Kvadratura 182 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 36061
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter