Prodaja - Zemljište 26159 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
1 150 000 €
43 €/m²
Property 56094 photo 1
Property 56094 photo 2
Property 56094 photo 3
Property 56094 photo 4
Property 56094 photo 5
Property 56094 photo 6
Property 56094 photo 7
Property 56094 photo 8
Property 56094 photo 9
Property 56094 photo 10
Property 56094 photo 11
Property 56094 photo 12
Property 56094 photo 13
Property 56094 photo 14
Property 56094 photo 15
Property 56094 photo 16
Property 56094 photo 17
Property 56094 photo 18
Property 56094 photo 19
Property 56094 photo 20
Property 56094 photo 21
Property 56094 photo 22
Property 56094 photo 23
Property 56094 photo 24
Property 56094 photo 25
Property 56094 photo 26
Property 56094 photo 27
Property 56094 photo 28
Property 56094 photo 29
Property 56094 photo 30
Property 56094 photo 31
Property 56094 photo 32
Property 56094 photo 33
Property 56094 photo 34
Property 56094 photo 35
Property 56094 photo 36
Property 56094 photo 37
Property 56094 photo 38
Property 56094 photo 39
Property 56094 photo 40

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2100 m
  • Udaljenost od grada: 40 km
  • Udaljenost od aerodroma: 41 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 26159 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
1 100 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 33701
  • Kvadratura 27750 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 150 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 56094
  • Kvadratura 26159 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
1 100 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 24589
  • Kvadratura 21000 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
1 500 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 30606
  • Kvadratura 35000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
1 180 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 33244
  • Kvadratura 9150 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
1 100 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 9106
  • Kvadratura 40000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
1 000 000 € 240 €/m²
  • Kod objekta 21075
  • Kvadratura 4160 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
1 700 000 € 141 €/m²
  • Kod objekta 60580
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
930 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 4536
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter