Prodaja - Zemljište 4900 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
300 000 € 230 000 €
46 €/m²
Property 9057 photo 1
Property 9057 photo 2
  • Kod objekta 9057
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 4900 m²
  • Region Olimpska regija
  • Mesto Prefektura Pieria (Makedonija)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 41 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 4900 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
340 000 € 261 €/m²
  • Kod objekta 21581
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
350 000 € 89 €/m²
  • Kod objekta 49645
  • Kvadratura 3900 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
360 000 € 800 €/m²
  • Kod objekta 29180
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 40 m
Za prodaju
340 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 32786
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
250 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 63974
  • Kvadratura 13750 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
300 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 49648
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
380 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 43615
  • Kvadratura 9062 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
260 000 € 216 €/m²
  • Kod objekta 49646
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
350 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 41567
  • Kvadratura 10300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
350 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 36680
  • Kvadratura 6890 m²
  • Udaljenost od mora 30000 m

Prijava za Newsletter