350 000 €
33 €/m²
Property 41567 photo 1
Property 41567 photo 2
Property 41567 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od grada: 25 km
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 10300 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 450 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
400 000 € 333 €/m²
  • Kod objekta 9806
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
340 000 € 261 €/m²
  • Kod objekta 21581
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
340 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 32786
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
350 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 41567
  • Kvadratura 10300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
300 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 32013
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
350 000 € 89 €/m²
  • Kod objekta 49645
  • Kvadratura 3900 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
380 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 43615
  • Kvadratura 9062 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
350 000 € 311 €/m²
  • Kod objekta 21582
  • Kvadratura 1123 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m

Prijava za Newsletter