Prodaja - Zemljište 1400 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Kolindros
300 000 €
214 €/m²
Property 49648 photo 1
Property 49648 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1400 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 1120 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
280 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 49647
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
315 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 6633
  • Kvadratura 1428 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
280 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 56380
  • Kvadratura 4800 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
400 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 35640
  • Kvadratura 24000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
270 000 € 135 €/m²
  • Kod objekta 40101
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
250 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 33151
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
380 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 43615
  • Kvadratura 9062 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
250 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 63974
  • Kvadratura 13750 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
260 000 € 216 €/m²
  • Kod objekta 49646
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
350 000 € 311 €/m²
  • Kod objekta 6460
  • Kvadratura 1125 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter