Prodaja - Zemljište 6890 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
350 000 €
50 €/m²
Property 36680 photo 1
Property 36680 photo 2
Property 36680 photo 3
Property 36680 photo 4
Property 36680 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 30000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 6890 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
500 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 41757
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
300 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 49648
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
500 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 34596
  • Kvadratura 40000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
390 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 42711
  • Kvadratura 11111 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
500 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 21400
  • Kvadratura 4300 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
300 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 10510
  • Kvadratura 1398 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
400 000 € 331 €/m²
  • Kod objekta 9829
  • Kvadratura 1208 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
400 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 35640
  • Kvadratura 24000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter