Prodaja - Zemljište 450 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
360 000 €
800 €/m²
Property 29180 photo 1
Property 29180 photo 2
Property 29180 photo 3
Property 29180 photo 4
Property 29180 photo 5
Property 29180 photo 6

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 1,2
  • Udaljeno od mora: 40 m
  • Udaljenost od aerodroma: 42 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 450 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 540 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
350 000 € 89 €/m²
  • Kod objekta 49645
  • Kvadratura 3900 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
390 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 42711
  • Kvadratura 11111 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
500 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 21400
  • Kvadratura 4300 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
350 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 41567
  • Kvadratura 10300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
400 000 € 99 €/m²
  • Kod objekta 9805
  • Kvadratura 4008 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
340 000 € 261 €/m²
  • Kod objekta 21581
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
300 000 € 263 €/m²
  • Kod objekta 7535
  • Kvadratura 1140 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
380 000 € 521 €/m²
  • Kod objekta 9827
  • Kvadratura 728 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
400 000 € 331 €/m²
  • Kod objekta 9829
  • Kvadratura 1208 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter