250 000 €
18 €/m²
Property 63974 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 100 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 13750 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 500 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.

Za prodaju
340 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 32786
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
360 000 € 800 €/m²
  • Kod objekta 29180
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 40 m
Za prodaju
250 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 33151
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
240 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 35484
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
300 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 32013
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
250 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 63974
  • Kvadratura 13750 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
220 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 7951
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
300 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 49648
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
220 000 € 183 €/m²
  • Kod objekta 49299
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 35000 m

Prijava za Newsletter