580 000 €
2417 €/m²
Property 19405 photo 1
Property 19405 photo 2
Property 19405 photo 3
Property 19405 photo 4
Property 19405 photo 5
Property 19405 photo 6
Property 19405 photo 7
Property 19405 photo 8
Property 19405 photo 9
Property 19405 photo 10
Property 19405 photo 11
Property 19405 photo 12
Property 19405 photo 13
Property 19405 photo 14
Property 19405 photo 15
Property 19405 photo 16
Property 19405 photo 17
Property 19405 photo 18
Property 19405 photo 19
Property 19405 photo 20
Property 19405 photo 21
Property 19405 photo 22
Property 19405 photo 23
Property 19405 photo 24
Property 19405 photo 25
Property 19405 photo 26
Property 19405 photo 27

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1980
  • Broj soba: 8
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 61 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 240 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od 2 ostava. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 dnevne sobe, 2 kuhinje, 2 kupatila. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, travnjak, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
530 000 € 1827 €/m²
  • Kod objekta 14276
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
490 000 € 2969 €/m²
  • Kod objekta 20949
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
660 000 € 3882 €/m²
  • Kod objekta 23806
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
510 000 € 2833 €/m²
  • Kod objekta 42005
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
830 000 € 2184 €/m²
  • Kod objekta 23004
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
580 000 € 2416 €/m²
  • Kod objekta 19405
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
575 000 € 3125 €/m²
  • Kod objekta 65051
  • Kvadratura 184 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
550 000 € 1608 €/m²
  • Kod objekta 7610
  • Kvadratura 342 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
580 000 € 2577 €/m²
  • Kod objekta 48778
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 9

Prijava za Newsletter