350 000 €
1400 €/m²
Property 12558 photo 1
Property 12558 photo 2
Property 12558 photo 3
Property 12558 photo 4
Property 12558 photo 5
Property 12558 photo 6
Property 12558 photo 7
Property 12558 photo 8
Property 12558 photo 9
Property 12558 photo 10
Property 12558 photo 11
Property 12558 photo 12
Property 12558 photo 13
Property 12558 photo 14
Property 12558 photo 15

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 10
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 250 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, 2 kuhinje, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, grejanje.

Za prodaju
500 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 11008
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
380 000 € 2533 €/m²
  • Kod objekta 37262
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
460 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 26999
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
475 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 13121
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
450 000 € 2571 €/m²
  • Kod objekta 43860
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
350 000 € 1400 €/m²
  • Kod objekta 12558
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
400 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 23302
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
425 000 € 3171 €/m²
  • Kod objekta 65282
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
365 000 € 2607 €/m²
  • Kod objekta 61796
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter