530 000 €
4077 €/m²
Property 29751 photo 1
Property 29751 photo 2
Property 29751 photo 3
Property 29751 photo 4
Property 29751 photo 5
Property 29751 photo 6
Property 29751 photo 7
Property 29751 photo 8
Property 29751 photo 9
Property 29751 photo 10
Property 29751 photo 11
Property 29751 photo 12
Property 29751 photo 13
Property 29751 photo 14
Property 29751 photo 15
Property 29751 photo 16
Property 29751 photo 17
Property 29751 photo 18
Property 29751 photo 19
Property 29751 photo 20
Property 29751 photo 21
Property 29751 photo 22
Property 29751 photo 23
Property 29751 photo 24

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 130 kv.m na Atici. kuća 2 spavaće sobe, dnevne sobe, 2 kuhinje, 2 kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, parking, baštu, travnjak, grejanje, ostavu.

Za prodaju
510 000 € 1062 €/m²
  • Kod objekta 23486
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
530 000 € 4076 €/m²
  • Kod objekta 29751
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
450 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 21704
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
670 000 € 1558 €/m²
  • Kod objekta 23473
  • Kvadratura 430 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
700 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 23811
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
630 000 € 2100 €/m²
  • Kod objekta 7503
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
660 000 € 3882 €/m²
  • Kod objekta 23806
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
580 000 € 2577 €/m²
  • Kod objekta 48778
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
580 000 € 2416 €/m²
  • Kod objekta 19405
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter