380 000 €
4872 €/m²
Property 64787 photo 1
Property 64787 photo 2
Property 64787 photo 3
Property 64787 photo 4
Property 64787 photo 5
Property 64787 photo 6
Property 64787 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 78 kv.m na Atici. kuća 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne trpezarija, 2 kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, grejanje, ostavu.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 8118
  • Kvadratura 360 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
490 000 € 1737 €/m²
  • Kod objekta 11385
  • Kvadratura 282 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
350 000 € 1029 €/m²
  • Kod objekta 13368
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
420 000 € 1647 €/m²
  • Kod objekta 60759
  • Kvadratura 255 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
425 000 € 3171 €/m²
  • Kod objekta 65282
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 1608 €/m²
  • Kod objekta 7610
  • Kvadratura 342 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
450 000 € 4500 €/m²
  • Kod objekta 61660
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 1400 €/m²
  • Kod objekta 12558
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
475 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 13121
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter