Prodaja - Zemljište 16170 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Korinos Korinos - Centar
180 000 €
11 €/m²
Property 64936 photo 1
Property 64936 photo 2
Property 64936 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 450 m
  • Udaljenost od aerodroma: 80 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 16170 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 600 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
150 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 21950
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
250 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 59705
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
230 000 € 444 €/m²
  • Kod objekta 57174
  • Kvadratura 518 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
260 000 € 216 €/m²
  • Kod objekta 49646
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
180 000 € 240 €/m²
  • Kod objekta 19126
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
150 000 €
  • Kod objekta 4557
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
190 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 37806
  • Kvadratura 6599 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
180 000 € 725 €/m²
  • Kod objekta 51549
  • Kvadratura 248 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter