Prodaja - Zemljište 1375 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
275 000 € 230 000 €
167 €/m²
Property 7090 photo 1
Property 7090 photo 2
  • Kod objekta 7090
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 1375 m²
  • Region Olimpska regija
  • Mesto Prefektura Pieria (Makedonija)

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 8
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 47 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1375 kv.m. na Olimpska regija. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 1100 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
300 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 49648
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
240 000 € 200 000 €
  • Kod objekta 3936
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
230 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 59380
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
400 000 € 331 €/m²
  • Kod objekta 9829
  • Kvadratura 1208 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
350 000 € 311 €/m²
  • Kod objekta 21582
  • Kvadratura 1123 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
350 000 € 311 €/m²
  • Kod objekta 6460
  • Kvadratura 1125 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
400 000 € 99 €/m²
  • Kod objekta 9805
  • Kvadratura 4008 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
400 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 35640
  • Kvadratura 24000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter