Prodaja - Zemljište 435 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
220 000 €
505 €/m²
Property 30956 photo 1
Property 30956 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 7500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 47 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 435 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 348 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
180 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 41566
  • Kvadratura 5550 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
215 000 € 275 €/m²
  • Kod objekta 13938
  • Kvadratura 780 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
200 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 60981
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
220 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 7951
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
190 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 62912
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
230 000 € 444 €/m²
  • Kod objekta 57174
  • Kvadratura 518 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
180 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 64936
  • Kvadratura 16170 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
260 000 € 216 €/m²
  • Kod objekta 49646
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter