Prodaja - Kuća 315 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika
750 000 € 425 000 €
1349 €/m²
Property 4837 photo 1
Property 4837 photo 2
Property 4837 photo 3
Property 4837 photo 4
Property 4837 photo 5
Property 4837 photo 6
Property 4837 photo 7
Property 4837 photo 8
Property 4837 photo 9
Property 4837 photo 10
Property 4837 photo 11
Property 4837 photo 12
Property 4837 photo 13
  • Kod objekta 4837
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Kuća
  • Kvadratura 315 m²
  • Površina placa 11000 m²
  • Region Atika
  • Mesto Ostatak Atika (Atika)

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2005
  • Spratnost: 3
  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od grada: 6 km
  • Udaljenost od aerodroma: 71 km

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 315 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od na prvom spratu se sastoji od na drugom sprat se sastoji od Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
750 000 € 425 000 € 1349 €/m²
  • Kod objekta 4837
  • Kvadratura 315 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
830 000 € 2184 €/m²
  • Kod objekta 23004
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
800 000 € 3265 €/m²
  • Kod objekta 64888
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 1857 €/m²
  • Kod objekta 38393
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
700 000 € 2187 €/m²
  • Kod objekta 8142
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
900 000 € 2727 €/m²
  • Kod objekta 3989
  • Kvadratura 330 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
785 000 € 2962 €/m²
  • Kod objekta 13520
  • Kvadratura 265 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
680 000 € 2956 €/m²
  • Kod objekta 10357
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter