1 100 000 €
3333 €/m²
Property 7669 photo 1
Property 7669 photo 2
Property 7669 photo 3
Property 7669 photo 4
Property 7669 photo 5
Property 7669 photo 6
Property 7669 photo 7
Property 7669 photo 8
Property 7669 photo 9
Property 7669 photo 10
Property 7669 photo 11
Property 7669 photo 12
Property 7669 photo 13
Property 7669 photo 14
Property 7669 photo 15
Property 7669 photo 16
Property 7669 photo 17
Property 7669 photo 18
Property 7669 photo 19
Property 7669 photo 20
Property 7669 photo 21
Property 7669 photo 22
Property 7669 photo 23
Property 7669 photo 24
Property 7669 photo 25
Property 7669 photo 26
Property 7669 photo 27
Property 7669 photo 28
Property 7669 photo 29
Property 7669 photo 30
Property 7669 photo 31

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1998
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 13000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 330 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od ostava. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, 2 kupatila. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 100 000 € 2037 €/m²
  • Kod objekta 44106
  • Kvadratura 540 m²
  • Udaljenost od mora 2480 m
Za prodaju
900 000 € 1651 €/m²
  • Kod objekta 47148
  • Kvadratura 545 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 600 000 € 3404 €/m²
  • Kod objekta 43921
  • Kvadratura 470 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 000 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 30360
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 250 000 € 3472 €/m²
  • Kod objekta 19101
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 550 000 € 10333 €/m²
  • Kod objekta 65879
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 400 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 63886
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter