1 550 000 €
10333 €/m²
Property 65879 photo 1
Property 65879 photo 2
Property 65879 photo 3
Property 65879 photo 4
Property 65879 photo 5
Property 65879 photo 6
Property 65879 photo 7
Property 65879 photo 8
Property 65879 photo 9
Property 65879 photo 10
Property 65879 photo 11
Property 65879 photo 12
Property 65879 photo 13
Property 65879 photo 14
Property 65879 photo 15
Property 65879 photo 16
Property 65879 photo 17
Property 65879 photo 18
Property 65879 photo 19
Property 65879 photo 20

Detalji

  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: A+
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 150 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 300 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 56683
  • Kvadratura 520 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
2 100 000 € 8400 €/m²
  • Kod objekta 56481
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 150 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 63374
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 750 000 € 4375 €/m²
  • Kod objekta 30575
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
2 100 000 € 4906 €/m²
  • Kod objekta 61989
  • Kvadratura 428 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
1 600 000 € 8888 €/m²
  • Kod objekta 26234
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 500 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 34925
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
1 550 000 € 10333 €/m²
  • Kod objekta 65879
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 900 000 € 1357 €/m²
  • Kod objekta 13268
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m

Prijava za Newsletter