Prodaja - Zemljište na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
240 000 € 200 000 €
400 €/m²
Property 3936 photo 1
Property 3936 photo 2
Property 3936 photo 3

Detalji

  • Plaža: песчаный
  • Ostale pogodnosti: проведены вода и электричество
  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 0 kv.m. na Olimpska regija.

Za prodaju
200 000 € 231 €/m²
  • Kod objekta 49970
  • Kvadratura 864 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
240 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 22520
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
215 000 € 480 €/m²
  • Kod objekta 19710
  • Kvadratura 447 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
300 000 € 263 €/m²
  • Kod objekta 7535
  • Kvadratura 1140 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
220 000 € 505 €/m²
  • Kod objekta 30956
  • Kvadratura 435 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
281 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 48956
  • Kvadratura 4151 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
300 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 10510
  • Kvadratura 1398 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
260 000 € 216 €/m²
  • Kod objekta 49646
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter