460 000 €
3898 €/m²
Property 64614 photo 1
Property 64614 photo 2
Property 64614 photo 3
Property 64614 photo 4

Detalji

  • Spratnost: 8
  • Godina izgradnje: 2027
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju stan od 118 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Slične ponude

Preporučujemo Za prodaju
600 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 65963
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
575 000 € 4956 €/m²
  • Kod objekta 64618
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 6379 €/m²
  • Kod objekta 61622
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
620 000 € 4246 €/m²
  • Kod objekta 14106
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
440 000 € 4731 €/m²
  • Kod objekta 61420
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
450 000 € 5357 €/m²
  • Kod objekta 61618
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
590 000 € 5514 €/m²
  • Kod objekta 61616
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 3814 €/m²
  • Kod objekta 57578
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
380 000 € 2111 €/m²
  • Kod objekta 36590
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
580 000 € 3741 €/m²
  • Kod objekta 59985
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter