265 000 €
3630 €/m²
Property 65900 photo 1
Property 65900 photo 2
Property 65900 photo 3
Property 65900 photo 4
Property 65900 photo 5
Property 65900 photo 6
Property 65900 photo 7
Property 65900 photo 8
Property 65900 photo 9
Property 65900 photo 10
Property 65900 photo 11
Property 65900 photo 12
Property 65900 photo 13
Property 65900 photo 14
Property 65900 photo 15

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1980
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: C
  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 73 kv.m u Solunu. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Lokacija

Video

Slične ponude

Za prodaju
315 000 € 2423 €/m²
  • Kod objekta 59875
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 3289 €/m²
  • Kod objekta 65565
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 3195 €/m²
  • Kod objekta 57576
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Preporučujemo Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65703
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 3857 €/m²
  • Kod objekta 65761
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
395 000 € 3291 €/m²
  • Kod objekta 58921
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
230 000 € 3432 €/m²
  • Kod objekta 64594
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
320 000 € 3555 €/m²
  • Kod objekta 64548
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 4821 €/m²
  • Kod objekta 65763
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter