128 000 €
2133 €/m²
Property 66116 photo 1
Property 66116 photo 2
Property 66116 photo 3
Property 66116 photo 4
Property 66116 photo 5
Property 66116 photo 6
Property 66116 photo 7
Property 66116 photo 8
Property 66116 photo 9
Property 66116 photo 10
Property 66116 photo 11
Property 66116 photo 12
Property 66116 photo 13
Property 66116 photo 14

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1972
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 60 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored kutak Nekretnina nudi lep pogled na grad. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
120 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 65866
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
105 000 € 3181 €/m²
  • Kod objekta 63909
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
138 000 € 3729 €/m²
  • Kod objekta 65429
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
105 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 64658
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
175 000 € 4729 €/m²
  • Kod objekta 63921
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
129 000 € 3685 €/m²
  • Kod objekta 64554
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
140 000 € 3888 €/m²
  • Kod objekta 65006
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
175 000 € 2966 €/m²
  • Kod objekta 64755
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
189 000 € 2520 €/m²
  • Kod objekta 65127
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
143 000 € 2344 €/m²
  • Kod objekta 64950
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter