Property 65127 photo 1
Property 65127 photo 2
Property 65127 photo 3
Property 65127 photo 4
Property 65127 photo 5
Property 65127 photo 6
Property 65127 photo 7
Property 65127 photo 8
Property 65127 photo 9
Property 65127 photo 10
Property 65127 photo 11
Property 65127 photo 12
Property 65127 photo 13
Property 65127 photo 14

Detalji

  • Spratnost: 6
  • Godina izgradnje: 1972
  • Godina renoviranja: 2020
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 75 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i kamin, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
166 000 € 2813 €/m²
  • Kod objekta 64274
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
166 000 € 3074 €/m²
  • Kod objekta 64276
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
167 000 € 3211 €/m²
  • Kod objekta 64468
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
170 000 € 2881 €/m²
  • Kod objekta 64470
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
170 000 € 3148 €/m²
  • Kod objekta 64472
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
170 000 € 3269 €/m²
  • Kod objekta 64753
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
175 000 € 2966 €/m²
  • Kod objekta 64755
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
170 000 € 3269 €/m²
  • Kod objekta 64870
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
175 000 € 3301 €/m²
  • Kod objekta 65289
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter