143 000 €
2344 €/m²
Property 64950 photo 1
Property 64950 photo 2
Property 64950 photo 3
Property 64950 photo 4
Property 64950 photo 5
Property 64950 photo 6
Property 64950 photo 7
Property 64950 photo 8
Property 64950 photo 9
Property 64950 photo 10
Property 64950 photo 11
Property 64950 photo 12
Property 64950 photo 13
Property 64950 photo 14
Property 64950 photo 15
Property 64950 photo 16
Property 64950 photo 17
Property 64950 photo 18

Detalji

  • Spratnost: 7
  • Godina izgradnje: 2005
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodaju stan od 61 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
117 000 € 3545 €/m²
  • Kod objekta 64761
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
195 000 € 3362 €/m²
  • Kod objekta 64275
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
143 000 € 2344 €/m²
  • Kod objekta 64950
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 64848
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
122 000 € 3485 €/m²
  • Kod objekta 66028
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
166 000 € 3074 €/m²
  • Kod objekta 64276
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
167 000 € 3211 €/m²
  • Kod objekta 64468
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
144 000 € 2322 €/m²
  • Kod objekta 64420
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter