Property 64658 photo 1
Property 64658 photo 2
Property 64658 photo 3
Property 64658 photo 4
Property 64658 photo 5
Property 64658 photo 6
Property 64658 photo 7
Property 64658 photo 8
Property 64658 photo 9
Property 64658 photo 10
Property 64658 photo 11
Property 64658 photo 12
Property 64658 photo 13

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 1978
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Energy Class: B+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 450 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 30 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i tende. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65690
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
144 000 € 2322 €/m²
  • Kod objekta 64420
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
135 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 66149
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
95 000 € 1266 €/m²
  • Kod objekta 65708
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
132 000 € 2275 €/m²
  • Kod objekta 65529
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
102 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 65281
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
115 000 € 5750 €/m²
  • Kod objekta 65822
  • Kvadratura 20 m²
  • Broj soba 1

Prijava za Newsletter